srpen,
2020
09 srpen 2020
pon úte stř čtv pát sob ned
27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 August 2020 2 Sunday, 2 August 2020
3 Monday, 3 August 2020 4 Tuesday, 4 August 2020 5 Wednesday, 5 August 2020 6 Thursday, 6 August 2020 7 Friday, 7 August 2020 8 Saturday, 8 August 2020 9 Sunday, 9 August 2020
10 Monday, 10 August 2020 11 Tuesday, 11 August 2020 12 Wednesday, 12 August 2020 13 Thursday, 13 August 2020 14 Friday, 14 August 2020 15 Saturday, 15 August 2020 16 Sunday, 16 August 2020
17 Monday, 17 August 2020 18 Tuesday, 18 August 2020 19 Wednesday, 19 August 2020 20 Thursday, 20 August 2020 21 Friday, 21 August 2020 22 Saturday, 22 August 2020 23 Sunday, 23 August 2020
24 Monday, 24 August 2020 25 Tuesday, 25 August 2020 26 Wednesday, 26 August 2020 27 Thursday, 27 August 2020 28 Friday, 28 August 2020 29 Saturday, 29 August 2020 30 Sunday, 30 August 2020
31 Monday, 31 August 2020 1 2 3 4 5 6

Ceník

Hlavní sezóna (červenec - srpen)

 
do 6 osob (týden)
   21.000,- Kč
každá další osoba (týden)
2.800,- Kč
prodloužený víkend (čt-ne)
není možné
víkend (pá-ne)
není možné
   

Ostatní (září - červen)

 
do 6 osob (týden)
16.500,- Kč
každá další odoba (týden)
2.500,- Kč
prodloužený víkend (čt-ne)
7.900,- Kč
víkend (pá-ne)
6.200,- Kč
každá další osoba (noc)
450,- Kč
   
Možnost degustace až 16 vzorků vín v našem sklípku. 
dle domluvy

  • V topné sezóně příplatek 400,- Kč / den
  • Cena je za pronájem celého domu s dvorem, terasou a zahradou (dům máte sami pro sebe)
  • Lázeňský poplatek, závěrečný úklid, lůžkoviny, ručníky - zahrnuto v ceně. Uvedené ceny jsou konečné.
  • Možnost vystavení faktury pro zaměstnavatele.
  • Ubytování se psem není možné
  • Naši hosté mají 10% slevu do aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách

Kontaktní formulář

Zadejte prosím Vaše jméno
Zadejte prosím Vaše telefonní číslo
Zadejte prosím Váš e-mail Emailová adresa není platná
Zadejte prosím text zprávy

Podmínky ubytování

Pro rezervaci nás kontaktuje telefonicky, nebo emailem. Při rezervaci nahlaste jméno odpovědné osoby na kterou bude dům rezervován s adresou a tel. kontaktem, přesný termín, počet osob (dospělí / děti) a další Vaše požadavky (uskladnění kol, atd.). Po potvrzení termínu Vám zašleme proforma fakturu na 50% zálohu, kterou je třeba do týdne uhradit. Zároveň Vám pošleme ubytovací smlouvu, kterou od Vás potřebujeme zpět podepsanou. Jakmile záloha přijde na náš účet, rezervace je potvrzená a termín pro Vás držíme. Zbývajících 50% ceny hradíte hotově po příjezdu. Pokud dáváte přednost platbě převodem, kontaktujte nás nejpozději 14 dní před příjezdem, vystavíme Vám fakturu. Na místě Vám dům na rezervovanou dobu předáme, vaše jména zapíšeme do knihy hostů a odvedeme za Vás lázeňský poplatek obci.

UbytováníNaPálavě.cz

Andrija a Soňa Buličičovi
Dolní Věstonice 74
Telefon: +420 545 210 144
Mobil: +420 606 267 975
Email: info@ubytovaninapalave.cz

Rezervace přijímáme telefonicky i emailem